» » » Microsoft Visual Studio Enterprise - Pro 2015.2 Download Yükle İndir

Paylaş Microsoft Visual Studio Enterprise - Pro 2015.2 Download Yükle İndir

Microsoft Visual Studio Enterprise - Pro 2015.2 Download Yükle İndir

Web tasarımcıları için vazgeçilmez kaliteli programlardan biri olan Microsoft Visual Studio 2015 programı Enterprise versiyonuyla sizlerle.Anroid ve İos sürümleri için göz alıcı uygulamalar yapabileceğiniz bu programla web uygulaması ve bulut hizmetleri dahi oluşturabileceksiniz.Programı profesyonel olarak kullanabiliyorsanız işletim sistemi bile yapabilmeniz mümkündür.Bir çok dil barındıran program,algoritmalar, karmaşık kombinasyonlar, arayüz, hata düzeltme ve daha birçok araç desteğiyle en büyük yardımcınız olacaktır.İçerisinde serial bulunan bu program hem 32 hem de 64 bit'lik bilgisayarlarda kullanabilirsiniz.

Microsoft Visual Studio Enterprise Kurulumu Anlatım
İndirdiğiniz dosya içerisindeki tbevse2015.rar yazan dosya üzerinde sağ klik yapıp buraya çıkar seçeneği ile dosyayı dışarı çıkarmanız gerekiyor. Çıkan dosya iso formatındadır. Bir Sanal sürücü programı ile sanal sürücü oluşturup, çıkan iso dosyasını o sürücüye yerleştirerek kuruluma başlayabilirsiniz

Ya da dışarı çıkan iso dosyası üzerinde sağ klik yapıp klasöre çıkar seçeneği ile iso dosyası içerisindeki dosyaları dışarı çıkarıp kurulum dosyasına erişebilirsiniz.

Microsoft Visual Studio Professional 2015.2
Boyut : 7.1 GB Dosya Türü : .iso - Full Oyun indir Download
Microsoft Visual Studio Enterprise - Pro 2015.2 Download Yükle İndirMicrosoft Visual Studio Enterprise - Pro 2015.2 Download Yükle İndirMicrosoft Visual Studio Enterprise - Pro 2015.2 Download Yükle İndir

Microsoft Visual Studio Enterprise 2015.2

Boyut : 7 GB Dosya Türü : .iso - Full Oyun indir Download
Microsoft Visual Studio Enterprise - Pro 2015.2 Download Yükle İndirMicrosoft Visual Studio Enterprise - Pro 2015.2 Download Yükle İndirMicrosoft Visual Studio Enterprise - Pro 2015.2 Download Yükle İndir

Bu alan sadece VIP Üyelere özeldir. HEMEN VIP Üyelik alarak 7/24 SINIRSIZ indirmenin keyfini çıkarın ...
HEMEN VIP ÜYE OL

CBox BBCode:
[B] [color=crimson] [big][[/big] Forum Konusu [big]][/big] [/color] [CENTER] ;brtfixlogo [br] [big] [color=#000000] 👉 [/color] [url=http://brtfix.com/isletim-sistemleri/windows-server-2003-2008-2012/1754-microsoft-visual-studio-enterprise-pro-20152-download-yukle-indir.html] [yeşil] [color=#FFFF00] Microsoft Visual Studio Enterprise - Pro 2015.2 Download Yükle İndir [/color] [/yeşil] [/url] [color=#000000] 👈 [/color] [/big] [/B] [/CENTER]
Dikkat !!!

Yorumlarda Reklam, Siyaset, küfür, hakaret etmek kesinlikle yasaktır. Uyarı yapılmadan sistemden sınırsız süre uzaklaştırma alacaksınız....

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.