» » » Jissen Kobudo Fundamentals 4 DVD Set, Jinenkan, Ninjutsu Full Download Yükle İndir

Paylaş Jissen Kobudo Fundamentals 4 DVD Set, Jinenkan, Ninjutsu Full Download Yükle İndir

BrtFix Özel Üyelik
Jissen Kobudo Fundamentals 4 DVD Set, Jinenkan, Ninjutsu Full Download Yükle İndir


New York'taki Jinenkan Yasuragi Dojo'da öğretilen Taijutsu Temelleri'nin Komple DVD Seti.

Bu videolar Manaka Unsui Sensei tarafından onaylandı ve Yasuragi Dojo öğrencileri ve baş öğretmen Adam Mitchell öğrencileri için hazırlandı. Her DVD, her DVD'de bir saatlik bir eğitim sunar.

DVD 1
DONUŞTURAN SÜZE, öğrencileri güçlü vuruş tekniğine hazırlamak için Jinenkan Yasurağı Dojo'da eğitilen temel egzersizleri kapsar. Bu bilgilendirici ve profesyonelce hazırlanan DVD, öğrencinin çarpıcı ve alıcılığa oldukça yetenekli olmasına yardımcı olmak için çarpıcı doğruluk için teknikler, koşullandırma yöntemleri ve alıştırmaları detaylandırır. Her teknik, yüksek kalitede anlatım, tekniğin çok açılı ve yavaş çekim tekrarlarıyla detaylandırılmıştır. Konular, duruş, koşullandırma, çarpıcı temeller, engelleyici temelleri, tekmeleme ve tekmeleme antrenmanlarını ve geleneksel eğitim kalıplarını içerir.

DVD 2
VOLUME II TORITE, profesyonel olarak hakim hale getirilmiş ve New York'taki Jinenkan Yasuragi Dojo'nun Dojo Cho olan Adam Mitchell tarafından üretilen dört parçalı bir DVD setinin ikinci parçasıdır. Bu Cilt, öğrenciye kaçış, karşıt ve gelip gelme yöntemlerini tanıtacak. Hızlı tempolu bir DVD, Cilt II, ayakta duran kapanma ve tersine çevirme teknikleri için aşırı derecede detaylı, aşamalı bilgiler sunar. Her teknik, yüksek kalitede anlatım, tekniğin çok açılı ve yavaş çekim tekrarlarıyla detaylandırılmıştır. Konular geleneksel eğitim modelleri, kavrama kopmaları, vücut tıkanıklığı kırmaları ve bu tekniklerin klasik formlarda nasıl uygulandığının bir gösterimidir.

DVD 3
Cilt III KUMITE, Dojo'nun tüm öğrencileri için gereklidir. Burada bulunan ayrıntılı bilgi miktarını sunan az sayıda öğretim videosu bulunmaktadır. Cilt III'te öğrenciler, devrilme ve yuvarlanma ile saldırıları atlatmak ve bunlardan kaçmak için doğru kaldırma yöntemleri alma yöntemleri tanıtıldı. Ninpo Taijutsu'nun karakteristik vücut hareketleri, ruloların ve dalışların içinde ve dışında her yöne sıçrama gibi kaplanacaktır. Öğrenciler, daha sonra Jinenkan Yasuragi Dojo'da öğretilen birçok atma, takla ve tersine alma egzersizleri aracılığıyla bir öğrenci Shodan seviyesindeki sıralamaya hazırlanıyorlar.

DVD 4
SES DÖNÜŞÜM IV bir SHIMETE zemin vurma olmalı! 2002 yılında Manaka Unsui Sensei Newaza Ossining'de Newaza hakkında bir atölye sundu. Sensei tarafından öğretilen bu kadar çok bilgi ile, nihai talimatı ayakta durduğunuz gibi, yeryüzündeki kihonu da eğitmekti (temel bilgiler). Cilt IV'te son beş yıl boyunca Sensei'nin talimatlarını izledik ve bu video yüzlerce eğitim saatinin bir derlemesiydi. Jinenkan eğitim programında sınıflandırılan standartların veya müfredatın sıralamasını anlatan bir video değil bu video, vücudun yeryüzünde hareket ettirilmesi için gerekli yöntemleri, haddeleme, temel ters çevrimleri ve geleneksel koruma pozisyonundan eğitilmiş bir Kihon Happo ifadesini sunmaktadır. Daha önce hiç bu kadar kısa ve bilgilendirici bir şekilde sunulmamıştır.


Jissen Kobudo Fundamentals 4 DVD Set, Jinenkan, Ninjutsu Full Download Yükle İndir


Jissen Kobudo Fundamentals 4 DVD Set
FULL TEK PARTLI LİNKLER

Boyut : 2.9 GB Dosya Türü : .rar
Jissen Kobudo Fundamentals 4 DVD Set, Jinenkan, Ninjutsu Full Download Yükle İndirJissen Kobudo Fundamentals 4 DVD Set, Jinenkan, Ninjutsu Full Download Yükle İndirJissen Kobudo Fundamentals 4 DVD Set, Jinenkan, Ninjutsu Full Download Yükle İndir
BrtFix Özel Üyelik
CBox BBCode:
[B] [color=crimson] [Büyük][[/Büyük] Forum Konusu [Büyük]][/Büyük] [/color] [CENTER] ;brtfixlogo [br] [Büyük] [color=#000000] 👉 [/color] [url=https://brtfix.com/filmler/boxset-filmler/2793-jissen-kobudo-fundamentals-4-dvd-set-jinenkan-ninjutsu-full-download-yukle-indir.html] [yeşil] [color=#FFFF00] Jissen Kobudo Fundamentals 4 DVD Set, Jinenkan, Ninjutsu Full Download Yükle İndir [/color] [/yeşil] [/url] [color=#000000] 👈 [/color] [/Büyük] [/B] [/CENTER]
LÜTFEN YORUM ATARAK FİLM, DİZİ, OYUN İSTEĞİNDE BULUNMAYINIZ.

Yapılan yorumlar yönetici tarafından onaylandıkdan sonra yayınlanacaktır.

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Özel Mesaj Sistemi v3.25

Sohbet Listesi