» IDM yarım kalan dosyayı kaldığı yerden devam ettirme

IDM yarım kalan dosyayı kaldığı yerden devam ettirme

İnternet Download Maneger başarılı bir indirme programı. Bazı günler tek parça video dosyaları yada büyük arşiv dosyalarını indirirken internetin bir an gidip gelmesi download işlemini mahvedebiliyor. Çünkü bazı siteler her girişte farklı bir dosya yolu oluşturuyor. İndirme işlemine devam etmeye çalıştığımız da dosya yolu bulunamadı gibisinden bir hata veriyor.

Bu sorunu şöyle çözebiliriz. Download işlemini tekrar başlatıp indirme adresini kopyalıyoruz. İndirmeyi başlatmıyoruz.Daha sonra yarım kalan indirmemize sağ tıklayıp özellikler seçeneğine tıklıyoruz.Daha sonra açılan ekran da adres kısmına yeni download adresimizi tıklayıp indirmeye devam ediyoruz...Bu sayede yüzde 90'ı inmiş bir dosyayı tekrar baştan indirmemize gerek kalmıyor!

İnternet üzerinde online olarak izlenilebilen filmleri internet download manager ile indirebiliyorsunuz. Video başlar başlamaz video download manager butonu çıkmıyor ise. İDM anapanel ekranında yer alan seçenekler e tıklayın. Gelen ekran da "Aşağıdaki tarayıcılar için indirmeleri yakala" altında kullandığınız tarayıcının seçili olduğuna emin olun.

Özel Mesaj Sistemi v3.25

Sohbet Listesi