» » » Adobe Photoshop Lightroom CC 2018 v1.2.0.0 x64 Full

Paylaş Adobe Photoshop Lightroom CC 2018 v1.2.0.0 x64 Full

BrtFix Özel Üyelik
Adobe Photoshop Lightroom CC 2018 v1.2.0.0 x64 Full


Fotoğraflarınızı, masaüstü için optimize edilmiş bir uygulama ile düzenleyin ve düzenleyin. Lightroom Classic CC, fotoğraflarınızı şaşırtıcı hale getirmek için güçlü tek tıklamayla araçlar ve gelişmiş kontroller sunar. Tüm fotoğraflarınızı masaüstünüzde kolayca düzenleyin ve çeşitli şekillerde paylaşın.

En iyi vuruşların. Daha da iyisi yaptın.
Fotoğraflarınız sahneyi hatırladığınız şekilde daima eşleşmez. Ancak Lightroom Classic CC ile, fotoğrafçılığınızın en iyisini elde etmek için ihtiyacınız olan tüm masaüstü düzenleme araçlarına sahipsiniz. Renkleri yumruklayın, mat görünümlü canlı çekim yapın, rahatsız edici nesneleri kaldırın ve çarpık çekimleri düzeltin. Artı, son sürümü gelişmiş performans sunar; böylece her zamankinden daha hızlı çalışabilirsiniz.

- Kapanma altındaki daha iyi performansla Lightroom Classic CC, fotoğrafları içeri aktarmanızı, önizlemeler oluşturmanızı ve kayıt zamanında Kütüphane'den Geliştirme moduna geçmenizi sağlar.
- Boundary Warp, birleşmiş panoramanın kenarlarını, önemli bir ayrıntıyı kaybetmeden tam görüntü verecek şekilde uzatır.
- HDR Birleştirme, farklı pozlamalarla çekilen birden çok çekimi tek bir yüksek dinamik menzil görüntüsüne birleştirerek doğal veya gerçeküstü görüntüler oluşturmayı kolaylaştırır.

Photoshop Lightroom Classic CC 2018'deki Yenilikler:

Yeni adı: Lightroom Classic
En sevdiğiniz fotoğraf uygulaması yeni bir ada sahip ancak yine de masaüstü tabanlı dijital fotoğrafçılık iş akışları için endüstri standardı.

Geniş kapsamlı performans iyileştirmeleri
Uygulamayı başlattığınızda, önizlemeleri üretirken, Geliştirme Modundan Kitaplık Modülü'ne geçiş yapın, kaydırıcıları ve fırçaları taşımak ve daha pek çok şey yaparak daha hızlı performans elde edin.

Daha hızlı görüntü seçimi
Geliştirilmiş Gömülü Önizleme iş akışıyla içe aktarırken görüntü seçimini daha hızlı başlatın.

İnce seçim kontrolü için Aralık Maskelemesi
Yerel ayarlamalar için kesin renk ve ton temelli seçimler yapın. Kaba bir maske tanımlamak için Ayarlama Fırçası'nı veya Radyal veya Dereceli Filtreleri kullanın ve sonra yeni Aralık Maskesi seçeneklerini kullanarak seçiminizi hassaslaştırın.

Edit and organize your photos with the app that's optimized for desktop. Lightroom Classic CC gives you powerful one-click tools and advanced controls to make your photos look amazing. Easily organize all your photos on your desktop, and share in a variety of ways.

Your best shots. Made even better.
Your photos don't always match the scene the way you remember it. But with Lightroom Classic CC, you have all the desktop editing tools you need to bring out the best in your photography. Punch up colors, make dull-looking shots vibrant, remove distracting objects, and straighten skewed shots. Plus, the latest release offers improved performance so you can work faster than ever.

- With better performance under the hood, Lightroom Classic CC lets you import photos, generate previews, and move from Library to Develop mode in record time.
- Boundary Warp stretches the edges of a merged panorama to give you the full image without losing any important details.
- HDR Merge makes it easy to create natural or surreal images by combining multiple shots taken with different exposures into a single high-dynamic range image.

What's New in Photoshop Lightroom Classic CC 2018:

New name: Lightroom Classic
Your favorite photography app has a new name, but it's still the industry standard for desktop-based digital photography workflows.

Extensive performance improvements
Experience faster performance when you launch the app, generate previews, switch from Develop to Library Module, move sliders and brushes, and more.

Faster image selection
Begin image selection faster on import with the improved Embedded Preview workflow.

Range Masking for fine selection control
Make precise color- and tone-based selections for local adjustments. Use the Adjustment Brush or the Radial or Graduated Filters to define a rough mask, and then refine your selection using new Range Masking options.


Adobe Photoshop Lightroom CC 2018 v1.2.0.0 x64 Full


Adobe Photoshop Lightroom CC 2018 v1.2.0.0 x64 Full
FULL TEK PARTLI LİNKLER


Dosya Türü : .isoDosya Boyutu : 1.9 GB

Adobe Photoshop Lightroom CC 2018 v1.2.0.0 x64 FullAdobe Photoshop Lightroom CC 2018 v1.2.0.0 x64 FullAdobe Photoshop Lightroom CC 2018 v1.2.0.0 x64 Full
BrtFix Özel Üyelik
CBox BBCode:
[B] [color=crimson] [Büyük][[/Büyük] Forum Konusu [Büyük]][/Büyük] [/color] [CENTER] ;brtfixlogo [br] [Büyük] [color=#000000] 👉 [/color] [url=https://brtfix.com/programlar/genel-programlar/5061-adobe-photoshop-lightroom-cc-2018-v1200-x64-full.html] [yeşil] [color=#FFFF00] Adobe Photoshop Lightroom CC 2018 v1.2.0.0 x64 Full [/color] [/yeşil] [/url] [color=#000000] 👈 [/color] [/Büyük] [/B] [/CENTER]
LÜTFEN YORUM ATARAK FİLM, DİZİ, OYUN İSTEĞİNDE BULUNMAYINIZ.

Yapılan yorumlar yönetici tarafından onaylandıkdan sonra yayınlanacaktır.

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Özel Mesajlar