» » » Adobe Photoshop CC 2019 v20.0.0 x64 Full

Paylaş Adobe Photoshop CC 2019 v20.0.0 x64 Full

BrtFix Özel Üyelik
Adobe Photoshop CC 2019 v20.0.0 x64 Full


Bunu düşünebilirseniz, dünyanın en iyi görüntüleme ve grafik tasarım yazılımı olan Photoshop CC ile yapabilirsiniz. Fotoğraf, illüstrasyon ve 3D resimler oluşturun ve geliştirin. Web siteleri ve mobil uygulamalar tasarlayın. Videoları düzenleyin, gerçek hayat resimlerini ve daha fazlasını simüle edin. Herhangi bir fikri gerçek yapmak için gereken her şey.
Yaratıcı dünya, Photoshop'ta çalışır.
Dünya çapında milyonlarca tasarımcı, fotoğrafçı ve sanatçı imkansızı mümkün kılmak için Photoshop'u kullanıyor.

Herkesin bir şey tasarlaması için tasarlandı.
Afişlerden paketlemeye, güzel afişlere kadar güzel afişler, göz alıcı ikonlara unutulmaz logolar, Photoshop yaratıcı dünyayı hareket ettiriyor. Sezgisel araçlar ve kullanımı kolay şablonlarla, yeni başlayanlar bile şaşırtıcı bir şey yapabilir.

Sadece fotoğraf çekimi değil. Nefes kesen.
İster günlük düzenlemeler isterse de toplam dönüşümler olsun, grafik tasarım yazılımımız, anlık görüntülerinizi sanat eserine dönüştürmek için eksiksiz bir profesyonel fotoğrafçılık araçları seti sunar. Eski fotoğrafları düzeltin, kırpın, çıkartın, rötuşlayın ve onarın. Olağan üstü sıra dışı bir şeye dönüştürmek için renk, efekt ve daha fazlası ile oynayın.

Boya fırçasına güç.
Özellikle ressamlar için tasarlanan araçlarla hayal ettiğiniz her şeyi çizin ve boyayın. Mükemmel simetrik desenlerde boya. Kontur yumuşatma ile cilalı görünümler alın. Ve ünlü çizerden Kyle T. Webster'dan 1000'den fazla dahil olmak üzere, gerçek hissediyorum kalem, kalem, işaretleyici ve fırçalarla oluşturun.

Yeni neler yapabileceğine bakın.
Photoshop düzenli olarak yeni özelliklerle birlikte her zaman daha iyi oluyor. Ve Creative Cloud üyeliğiniz ile onları serbest bıraktığımız anda onları alırsınız. En son güncellemelerden bazıları.

Simetri modu
Eksenleri tanımlamanıza ve dairesel, radyal, spiral ve mandala gibi önceden ayarlanmış desenler arasından seçim yapmanıza olanak tanıyan yeni bir mod ile mükemmel bir simetri yapın.

Yeni İçerik Duyarlı Dolgu deneyimi
Özel bir çalışma alanı doldurma için kullanılacak tam pikselleri seçmenizi sağlar ve Adobe Sensei bunları döndürmeyi, ölçeklendirmeyi ve yansıtmayı kolaylaştırır.

Çerçeve aracı
Tuvalinizdeki yer tutucuları olarak kullanılacak şekil veya metin çerçeveleri oluşturun. Çerçeveleri doldurmak için resimleri sürükleyip bırakın ve sığacak şekilde ölçeklendirin.

Kullanıcı deneyimi iyileştirmeleri
En son geliştirmeler arasında çoklu geri alma, varsayılan olarak piksel ve tür katmanlarının orantısal dönüşümü ve otomatik işlemeyi kullanarak metinleri kırpmanın, dönüştürmenin ve girmenin daha hızlı yolları bulunur.


Minimum Gereksinimler:
- İşlemci: Intel® Core 2 veya AMD Athlon® 64 işlemci; 2 GHz veya daha hızlı işlemci
- İşletim sistemi: Microsoft Windows 7 Service Pack 1, Windows 10 * (Sürüm 1709 veya üstü)
- RAM 2 GB veya daha fazla RAM (8 GB önerilir)
- Sabit disk alanı: 64 bit kurulum için 3,1 GB veya daha fazla kullanılabilir sabit disk alanı; Yükleme sırasında ilave boş alan gerekir (büyük / küçük harf duyarlı dosya sistemi kullanan bir cihaza yüklenemez)
- Monitör çözünürlüğü: 16 bit renk ve 512 MB veya daha fazla özel VRAM ile 1024 x 768 ekran (1280 x 800 önerilir); 2 GB önerilir **
- Grafik işlemci hızlandırma gereksinimleri OpenGL 2.0 özellikli sistem

Photoshop CC, aşağıdaki dillerde kullanılabilir:
Dansk, Deutsch, İngilizce, Español, Français, Français *, İbranice *, Macarca, Italiano, Nederlands, Norveççe, Lehçe, Português (Brezilya), Suomi, Svenska, Türk, Ukraynaca, čeština, Русский, 日本語, 简体 中文, 繁體한국어, 한국어.If you can think it, you can make it with Photoshop CC, the world’s best imaging and graphic design software. Create and enhance photographs, illustrations, and 3D artwork. Design websites and mobile apps. Edit videos, simulate real-life paintings, and more. It’s everything you need to make any idea real.
The creative world runs on Photoshop.
Millions of designers, photographers, and artists around the world use Photoshop to make the impossible possible.

Designed for anyone to design anything.
From posters to packaging, basic banners to beautiful websites, unforgettable logos to eye-catching icons, Photoshop keeps the creative world moving. With intuitive tools and easy-to-use templates, even beginners can make something amazing.

Not just photo taking. Breathtaking.
Whether you’re looking for everyday edits or total transformations, our graphic design software offers a complete set of professional photography tools to turn your snapshots into works of art. Adjust, crop, remove objects, retouch, and repair old photos. Play with color, effects, and more to turn the ordinary into something extraordinary.

Power to the paintbrush.
Draw and paint whatever you dream up with tools designed especially for illustrators. Paint in perfectly symmetrical patterns. Get polished looks with stroke smoothing. And create with pencils, pens, markers, and brushes that feel real — including more than 1,000 from celebrated illustrator Kyle T. Webster.

See what new can do.
Photoshop is always getting better, with new features rolling out regularly. And with your Creative Cloud membership, you get them as soon as we release them. Here are some of the latest updates.

Symmetry mode
Paint in perfect symmetry with a new mode that lets you define your axes and choose from preset patterns like circular, radial, spiral, and mandala.

New Content-Aware Fill experience
A dedicated workspace lets you select the exact pixels to use for fills, and Adobe Sensei makes it easy to rotate, scale, and mirror them.

Frame tool
Create shape or text frames to use as placeholders on your canvas. Drag and drop images to fill the frames and they’ll scale to fit.

User experience improvements
The latest enhancements include multiple undo, proportional transformation of pixel and type layers by default, and faster ways to crop, transform, and enter text using auto-commit.


Minimum Requirements:
- Processor: Intel® Core 2 or AMD Athlon® 64 processor; 2 GHz or faster processor
- Operating system: Microsoft Windows 7 with Service Pack 1, Windows 10* (Version 1709 or later)
- RAM 2 GB or more of RAM (8 GB recommended)
- Hard disk space: 3.1 GB or more of available hard-disk space for 64-bit installation; additional free space required during installation (cannot install on a volume that uses a case-sensitive file system)
- Monitor resolution: 1024 x 768 display (1280x800 recommended) with 16-bit color and 512 MB or more of dedicated VRAM; 2 GB is recommended**
- Graphics processor acceleration requirements OpenGL 2.0-capable system

Photoshop CC is available in the following languages:
Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Français*, Hebrew*, Hungarian, Italiano, Nederlands, Norwegian, Polish, Português (Brasil), Suomi, Svenska, Turkish, Ukrainian, čeština, Русский , 日本語, 简体中文, 繁體中文, 한국어.


Adobe Photoshop CC 2019 v20.0.0 x64 FullAdobe Photoshop CC 2019 v20.0.0 x64 Full


Adobe Photoshop CC 2018 v19.1.2.45971 x64 x86 Full
FULL TEK PARTLI LİNKLER


Dosya Türü : .rarDosya Boyutu : 1.6 GB

Adobe Photoshop CC 2019 v20.0.0 x64 Full
Adobe Photoshop CC 2019 v20.0.0 x64 Full
Adobe Photoshop CC 2019 v20.0.0 x64 Full
BrtFix Özel Üyelik
CBox BBCode:
[B] [color=crimson] [Büyük][[/Büyük] Forum Konusu [Büyük]][/Büyük] [/color] [CENTER] ;brtfixlogo [br] [Büyük] [color=#000000] 👉 [/color] [url=https://brtfix.com/programlar/genel-programlar/5920-adobe-photoshop-cc-2019-v2000-x64-full.html] [yeşil] [color=#FFFF00] Adobe Photoshop CC 2019 v20.0.0 x64 Full [/color] [/yeşil] [/url] [color=#000000] 👈 [/color] [/Büyük] [/B] [/CENTER]
LÜTFEN YORUM ATARAK FİLM, DİZİ, OYUN İSTEĞİNDE BULUNMAYINIZ.

Yapılan yorumlar yönetici tarafından onaylandıkdan sonra yayınlanacaktır.

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Özel Mesajlar