» » » Adobe XD CC 13.0.12 Türkçe Full

Paylaş Adobe XD CC 13.0.12 Türkçe Full

BrtFix Özel Üyelik
Adobe XD CC 13.0.12 Türkçe FullAdobe Experience Design'ın bir önceki adıyla Adobe XD, günümüzün UX / UI tasarımcılarının ihtiyaçlarını karşılamak için üretilmiştir ve sunduğu sezgisel, hassas ve gelişmiş performans özellikleriyle çalışmayı kolaylaştırır. Esnek bir kaynak gibi zaman tasarrufu özelliğini kullanarak, düşük yoğunluklu çerçevelerden her sayfa için her dakika için tam etkileşimli örneklere kadar her şeyi oluşturabilirsiniz . Etkileşimli bir prototip için statik tasarımların bir özetini kullanın. Tasarımınızda değişiklikler yapın ve prototipinizi senkronize etmeden otomatik olarak güncelleyin. Adobe XD yazılımı, Mac ve Windows için doğal olarak tasarlanmıştır ve Creative Cloud'un bir parçasıdır. Photoshop ve Illustrator'da olduğu gibi, hassas, hızlı ve kolay entegrasyona sahip olacaksınız.

Geri bildirim için prototipi serbest bırakın: Tasarımlarınız hakkında geri bildirim almak için paylaşılan bağlantılar oluşturun veya bunları Behance veya web sayfasına gömün. Ziyaretçiler, prototip ve tasarım bölümlerine doğrudan yorum yapabilir. Yorumlarını bildirdiklerinde bildirim alacaklar ve değişikliklerinizi görmek için tarayıcılarını yenileyebilirler.
Panel: Otomatik olarak simgeleri içeren panele eklenerek, yeniden kullanmak için renk ve karakter stillerini kolayca oluşturun. Paneldeki herhangi bir karakteri veya stili düzenleyin ve değişiklikler belgenizin tamamına yansıtılır.
Creative Cloud Library: Creative Cloud kitaplığını entegre ederek, Photoshop CC, Illustrator CC'de oluşturulmuş raster görüntülere, renklere ve kişilik stillerine ve XD içinden diğer Creative Cloud uygulamalarına erişebilir ve belgelerinizin herhangi bir yerinde kullanabilirsiniz.


Adobe XD with the previous name of Adobe Experience Design has been built to meet the needs of today's UX / UI designers, and makes it easy to work with the intuitive, precision and advanced performance features that it offers. Using the time-saving feature like a flexible source, you can create everything from low-density frames to fully interactive samples for each page in minutes. Use an outline of static designs to an interactive prototype. Make changes to your design and automatically update your prototype without syncing. The Adobe XD software is natively designed for Mac and Windows, and is part of the Creative Cloud. As with Photoshop and Illustrator, you'll have precision, speed and easy integration.

Release prototype for feedback: Create shared links to receive feedback on your designs, or embed them in Behance or a web page. Visitors can comment directly on their prototype and design sections. When they announce their comments, they will be notified, and they can simply refresh their browsers to see your changes.
Panel: Easily create color and character styles for reuse by adding them to the panel, which automatically contains icons. Edit any character or style in the panel, and changes will be reflected in your entire document.
Creative Cloud Library: By integrating the Creative Cloud library, you can access raster images, colors and personality styles created in Photoshop CC, Illustrator CC, and other Creative Cloud apps from within the XD and use them anywhere in your documents. do.


Adobe XD CC 13.0.12 Türkçe Full


Adobe XD CC 13.0.12 Türkçe Full


Adobe XD CC 13.0.12
FULL TEK PARTLI LİNKLER


Dosya Türü : .rarDosya Boyutu : 458 MB

Adobe XD CC 13.0.12 Türkçe Full
Adobe XD CC 13.0.12 Türkçe Full
Adobe XD CC 13.0.12 Türkçe Full
BrtFix Özel Üyelik
CBox BBCode:
[B] [color=crimson] [Büyük][[/Büyük] Forum Konusu [Büyük]][/Büyük] [/color] [CENTER] ;brtfixlogo [br] [Büyük] [color=#000000] 👉 [/color] [url=https://brtfix.com/programlar/genel-programlar/5923-adobe-xd-cc-13.0.12-turkce-full.html] [yeşil] [color=#FFFF00] Adobe XD CC 13.0.12 Türkçe Full [/color] [/yeşil] [/url] [color=#000000] 👈 [/color] [/Büyük] [/B] [/CENTER]
LÜTFEN YORUM ATARAK FİLM, DİZİ, OYUN İSTEĞİNDE BULUNMAYINIZ.

Yapılan yorumlar yönetici tarafından onaylandıkdan sonra yayınlanacaktır.

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Özel Mesaj Sistemi v3.25

Sohbet Listesi