» » » Adobe Bridge CC 2019 v9.0.0.204 Türkçe Full

Paylaş Adobe Bridge CC 2019 v9.0.0.204 Türkçe Full

BrtFix Özel Üyelik
Adobe Bridge CC 2019 v9.0.0.204 Türkçe Full


Bridge CC, yaratıcı projeleriniz için ihtiyaç duyduğunuz tüm dosyalara ve varlıklara merkezi erişim sağlar. Kişisel ve ekip varlıkları düzenleyin, toplu düzenlemeyi kolaylıkla yapın, filigran ekleyin, merkezi renk tercihlerini ayarlayın ve hatta fotoğraflarınızı Adobe Stock'e yükleyin. Bridge, iş akışınızı basitleştirir ve organize ve şimdi CC Libraries ile sizi korur.
Özellikler:
- CC Libraries varlıklarını toplu olarak içe aktarma, dışa aktarma ve önizleme
- Fotoğraf çekimi zamanını düzenle
- İhracat / İthalat ağ önbelleği
- Yerli PDF Çıktı Modülü
- Eserlerinizi telif hakkı alabilmeniz için Adobe Stock'a kolayca yükleyin
- Ölçeklendirme yeteneği ile Retina ve HiDPI ekranları için destek
- Otomatik önbellek yönetimi
- Kişiselleştirilmiş web sitenizi oluşturmak için Adobe Portfolyosuna yayınlama
- Panoramik ve HDR görüntülerin hızlı organizasyonu ve istiflenmesi
- İsteğe bağlı küçük resim ve meta veri üretimi
- Mobil cihazınızdan veya dijital fotoğraf makinenizden fotoğraf ve videoları içe aktarma seçeneği
- CEP HTML5 desteği
- Esnek seri işleme
- Sürükle ve bırak dosya esnekliği
- Merkezi renk ayarları

Bridge CC 2019'daki yenilikler:

Tutarlı kullanıcı deneyimi
Adobe Bridge, size diğer Creative Cloud uygulamaları gibi benzer bir deneyim sunmak için geliştirilmiş bir kullanıcı arayüzüne sahiptir. Varsayılan kullanıcı arabirimi görünümünü, metin boyutunu ve ölçeklemeyi, Düzen> Tercihler> Arabirim iletişim kutusundaki Kullanıcı Arabirimi tercihlerini ayarlayarak da değiştirebilirsiniz.

Geliştirilmiş Yaratıcı Bulut Kütüphaneleri
Bridge'deki Kütüphaneler çalışma alanı artık kitaplık öğelerinin yüksek kaliteli önizlemesini görüntüler. Önizlemelerini birlikte görmek için birden fazla öğe seçebilirsiniz.

Merkezi önbellek yönetimi
Artık bir önbelleği diğer Bridge kullanıcılarıyla paylaşabilir ve önbellek oluşturmak yerine paylaşılan önbelleği kullanmasına izin verebilirsiniz. Herhangi bir Adobe Bridge kullanıcısı önbelleği paylaşılan bir klasöre verebilir ve diğer kullanıcılar paylaşılan önbelleğin bir kopyasını kendi yerel sistemlerine alabilir. Sistemlerin senkronizasyon içinde olduğu göz önüne alındığında, önbelleği merkezi bir konumda yönetmek, önbelleği farklı kullanıcı makinelerinde yeniden yapılandırmaya gerek kalmadan dışa aktarılan önbelleği yeniden kullanmanızı sağlar. Önbelleği oluşturma, içe aktarma ve temizlemeye yönelik seçenekler sağlamak üzere geliştirilmiş olan Önbelleği Yönet iletişim kutusunu (Araçlar> Önbelleği Yönet) kullanarak paylaşılan önbelleği oluşturabilir ve yönetebilirsiniz. Ayrıca, önbellek tercihleri ​​geliştirilmiştir (Düzen> Tercihler> Önbellek ve Düzenle> Tercihler> Önbellek Yönetimi).

Yakalama zamanını düzenle
Adobe Bridge artık JPEG ve RAW görüntü dosyalarının yakalama süresini değiştirmenize izin veriyor, tıpkı Adobe Lightroom'da yapıldığı gibi. Bu özellik, farklı bir saat dilimine giderseniz ve fotoğraf çekmeye başlamadan önce kameranızın tarih veya saat ayarını değiştirmediğinizde yardımcı olur. Bu özellik sayesinde, görüntüyü yakaladıktan sonra yakalama süresini düzenleyebilirsiniz.

XD dosya formatları için destek
Bridge artık Adobe XD dosyaları için önizleme, küçük resim oluşturma, meta veri etiketleme ve anahtar kelime oluşturma özelliğini destekliyor.

Medya önbellek tercihleri
Bridge artık tüm ses ve video oynatma dosyalarının önbelleğini işler ve sürdürür. Bu özellik, daha sonra görüntülemek istediğinizde dosyalar hazır erişime hazır olduğundan oynatma dosyalarının performansını artırır. Performansı optimize etmek için eski ve kullanılmayan ortam önbellek dosyalarını düzenli olarak temizlemeniz önerilir. Medya önbelleği tercihleri, Düzen> Tercihler> Medya Önbelleği seçilerek ayarlanabilir.

Köprü ve Dosya Gezgini veya Finder üzerinden dosya ve klasörleri kesin, kopyalayın veya taşıyın
Köprü şimdi aşağıdaki işlemleri gerçekleştirmenizi sağlar:

- Dosya Gezgini (Windows) veya Finder'dan (macOS) dosya ve klasörleri kesin, kopyalayın veya taşıyın ve Bridge'e yapıştırın.
- Bridge çalışma alanındaki dosyaları ve klasörleri kesin, kopyalayın veya taşıyın ve bunları Dosya Gezgini'ne (Windows) veya Finder'a (macOS) yapıştırın.

Diğer geliştirmeler:
- Bridge artık seçili varlıkları daha belirgin bir vurgu ve arka plan ile gösteriyor.
- Bridge, videolara göz atarken artık daha az disk alanı tüketiyor.
- Etiket> Reddet'i seçerek önbelleğe alınmış bir öğeyi reddederseniz, resmin altındaki kırmızı bir Reddetme etiketi görüntülenir.
- Bridge, resimler içeren mp3 ses dosyalarının küçük resimlerini oluşturur. Küçük resim boyutunu, Küçük resim kaydırıcısını kullanarak İçerik panelinde ayarlayabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri:
- İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo veya AMD Athlon® 64 işlemci; 2 GHz veya daha hızlı işlemci
- İşletim sistemi: Microsoft® Windows® 7 Service Pack 1 veya Windows 10
- RAM: 2 GB RAM (8 GB önerilir)
- Sabit disk alanı: 32 bit kurulum için 2 GB kullanılabilir sabit disk alanı; 64 bit kurulum için 2,1 GB kullanılabilir sabit disk alanı; ayrıca yükleme sırasında ilave boş alan gerekir (çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına yüklenemez)
- Monitör çözünürlüğü: 1024x768 ekran (1280x800 önerilir) 16 bit renk ve 512 MB VRAM (1 GB önerilir)
- GPU: OpenGL 2.0 yetenekli sistem

Bridge CC için mevcut dil sürümleri:
- Dansk, Deutsch, İngilizce, Español, Français, İbranice *, Macarca, Italiano, Nederlands, Norveççe, Lehçe, Português (Brezilya), Suomi, Svenska, Türkçe, Ukraynaca, čeština, Рус


Bridge CC gives you centralized access to all the files and assets you need for your creative projects. Organize personal and team assets, batch edit with ease, add watermarks, set centralized color preferences, and even upload your photos to Adobe Stock. Bridge simplifies your workflow and keeps you organized and now with CC Libraries.
Features:
- Bulk import, export and preview CC Libraries assets
- Edit photo capture time
- Export/ Import network cache
- Native PDF Output Module
- Easy upload of images to Adobe Stock so you can get royalties for your work
- Support for Retina and HiDPI displays with the ability to scale
- Automated cache management
- Publishing to Adobe Portfolio to build your personalized website
- Quick organization and stacking of panoramic and HDR images
- On-demand thumbnail and metadata generation
- Option to import photos and videos from your mobile device or digital camera on macOS
- Support for CEP HTML5
- Flexible batch processing
- Drag-and-drop file flexibility
- Centralized color settings

What's New in Bridge CC 2019:

Consistent user experience
Adobe Bridge now has an enhanced user interface to provide you a similar experience like other Creative Cloud applications. You can also change the default user interface appearance, text size, and scaling by setting the User Interface preferences in the Edit > Preferences > Interface dialog.

Enhanced Creative Cloud Libraries
The Libraries workspace in Bridge now displays a high-quality preview of library items. You can select multiple items to see their previews together.

Centralized cache management
You can now share a cache with other Bridge users and let them use the shared cache instead of creating a cache. Any Adobe Bridge user can export a cache to a shared folder, and other users can import a copy of the shared cache to their local systems. Given that the systems are in synchronization, managing the cache at a centralized location lets you reuse the exported cache, without the need to rebuild the cache on different user machines. You can create and manage the shared cache by using the Manage Cache dialog (Tools > Manage Cache), which has now been enhanced to provide options for building, importing, and purging cache. In addition, the cache preferences have been enhanced (Edit > Preferences > Cache and Edit > Preferences > Cache Management).

Edit capture time
Adobe Bridge now lets you change the capture time of the JPEG and RAW image files, just like the way it is done in Adobe Lightroom. This feature is helpful if you travel to a different time zone and do not change the date or time setting of your camera before you start photographing. With this feature, you can edit the capture time after capturing the image.

Support for XD file formats
Bridge now supports preview, thumbnail generation, metadata tagging, and keyword generation for Adobe XD files.

Media cache preferences
Bridge now processes and maintains a cache of all audio and video playback files. This capability improves the performance of playback files because the files are available for ready access whenever you want to view them later. It is recommended that you regularly clean the old and unused media cache files to optimize the performance. The preferences for media cache can be set by choosing Edit > Preferences > Media Cache.

Cut, copy, or move files and folders across Bridge and File Explorer or Finder
Bridge now lets you perform the following operations:

- Cut, copy, or move files and folders from File Explorer (Windows) or Finder (macOS) and paste them in Bridge
- Cut, copy, or move files and folders from the Bridge workspace and paste them in File Explorer (Windows) or Finder (macOS)

Other enhancements:
- Bridge now displays the selected assets with a more prominent highlight and background.
- Bridge now consumes less disk space while browsing videos.
- If you reject a cached item by selecting Label > Reject, a Reject tag in red is displayed below the image.
- Bridge generates thumbnails of mp3 audio files that contain images. You can adjust the size of the thumbnail in the Content panel using the Thumbnail slider.

System Requirements:
- Processor: Intel® Core™2 Duo or AMD Athlon® 64 processor; 2 GHz or faster processor
- Operating system: Microsoft® Windows® 7 with Service Pack 1 or Windows 10
- RAM: 2 GB of RAM (8 GB recommended)
- Hard disk space: 2 GB of available hard-disk space for 32-bit installation; 2.1 GB of available hard-disk space for 64-bit installation; plus additional free space required during installation (cannot install on removable flash storage devices)
- Monitor resolution: 1024x768 display (1280x800 recommended) display with 16-bit color and 512 MB of VRAM (1 GB recommended)
- GPU: OpenGL 2.0–capable system

Language versions available for Bridge CC:
- Dansk, Deutsch, English, Español, Français, Hebrew*, Hungarian, Italiano, Nederlands, Norwegian, Polish, Português (Brasil), Suomi, Svenska, Turkish, Ukrainian, čeština, Русский, 日本語, 简体中文, 繁體中文, 한국어Adobe Bridge CC 2019 v9.0.0.204 Türkçe Full

Adobe Bridge CC 2019 v9.0.0.204 Türkçe Full


Adobe Bridge CC 2019 v9.0.0.204 Türkçe
FULL TEK PARTLI LİNKLER


Dosya Türü : .rarDosya Boyutu : 1.0 GB

Adobe Bridge CC 2019 v9.0.0.204 Türkçe Full
Adobe Bridge CC 2019 v9.0.0.204 Türkçe Full
Adobe Bridge CC 2019 v9.0.0.204 Türkçe Full
BrtFix Özel Üyelik
CBox BBCode:
[B] [color=crimson] [Büyük][[/Büyük] Forum Konusu [Büyük]][/Büyük] [/color] [CENTER] ;brtfixlogo [br] [Büyük] [color=#000000] 👉 [/color] [url=https://brtfix.com/programlar/genel-programlar/5927-adobe-bridge-cc-2019-v900204-turkce-full.html] [yeşil] [color=#FFFF00] Adobe Bridge CC 2019 v9.0.0.204 Türkçe Full [/color] [/yeşil] [/url] [color=#000000] 👈 [/color] [/Büyük] [/B] [/CENTER]
LÜTFEN YORUM ATARAK FİLM, DİZİ, OYUN İSTEĞİNDE BULUNMAYINIZ.

Yapılan yorumlar yönetici tarafından onaylandıkdan sonra yayınlanacaktır.

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Özel Mesajlar