» » » Adobe After Effects CC 2019 v16.0.0.235 Türkçe Full

Paylaş Adobe After Effects CC 2019 v16.0.0.235 Türkçe Full

BrtFix Özel Üyelik
Adobe After Effects CC 2019 v16.0.0.235 Türkçe Full


Büyük bir sahneyi büyütün. Sinematik film başlıkları, tanıtımlar ve geçişler oluşturun. Ateş açın ya da yağdırın. Bir logoyu veya karakteri canlandırın. After Effects CC, endüstri standardı hareketli grafikler ve görsel efekt yazılımı ile herhangi bir fikir edinebilir ve taşıyabilirsiniz.
After Effects ile oluşturamayacağınız hiçbir şey yok.
Animatörler, tasarımcılar ve besteciler, After Effects'i film, TV, video ve web için hareketli grafikler ve görsel efektler oluşturmak için kullanır.

Rulo krediler. Spin kelimeleri. Twirl başlıkları.
Animasyonlu başlıklar, krediler ve daha düşük üçte birlik oluşturun. Sıfırdan başlayarak veya uygulamanın içinde bulunan animasyon hazır ayarlarından biriyle başlayın. Spin'den tokatlamaktan kaydırara kadar - metninizi After Effects ile hareket ettirmek için sayısız yol vardır.

Patlayıcı etkiler. Akıllara durgunluk veren sonuçlar.
Gökyüzünde bir UFO göndermek, bir logoyu bulanıklaştırmak veya bir patlama oluşturmak için videoları ve görüntüleri birleştirin; olasılıklar sınırsızdır. Ayrıca, istediğiniz görünümü elde etmek için yüzlerce efekt var, sis ekleyerek değişen renklere ve kar yapmaya kadar.

Animasyon al.
Animasyonlardan şekillere ve çizgi filmlere kadar ana kareler veya ifadelerle hareket halinde olan her şeyi ayarlayın. Ya da tasarımlarınızı tekmelemek ve benzersiz sonuçlar almak için ön ayarları kullanın.

Diğerleri ile iyi oynar.
Efektler diğer Adobe uygulamalarıyla sorunsuz bir şekilde çalıştıktan sonra. Derlemeler oluşturun ve Adobe Dynamic Link ile Premiere Pro CC'ye nasıl baktıklarını hemen görün. Çalışmaları Photoshop CC, Illustrator CC, Karakter Animator CC, Adobe XD CC ve Animate CC'den içe aktarın. Nerede bulundukları önemli değil, editörlerle işbirliği yapmak için Ekip Projelerini kullanın. After Effects, 300'den fazla yazılım ve donanım ortağı ile entegre edilmiştir.

After Effects CC 2019'daki Yenilikler:

Örgü heykel için gelişmiş kukla araçları
Yeni Gelişmiş ve Eğimli iğneler, animasyonları tam olarak bükmenize, eğmenize, eğriltmenize ve ölçeklendirmenize olanak tanır.

Yerli 3D Derinlik geçer
After Effects Classic 3D veya INEMA 4D renderer ile bir derinlik geçişi oluşturun. 3B alanda hızlı ve kolay birleşik nesneler. Alan Derinliği, Sis 3D ve Derinlik Matı gibi derinlik efektleri uygulayın, böylece öğeler doğal görünebilir veya 3D görünümleri simüle etmek için derinlik verilerini kullanır.

Daha kolay ve hızlı ifadeler
Yeni bir javascript ifade motoru, animasyon iş akışınızı hızlandırır ve ifadeleri 6 kata kadar daha hızlı işler. İfadeleri daha erişilebilir hale getiren yeni bir editör ile ifadeler yazın.

Duyarlı Tasarım - Zaman
Korunan ana karelerin bütünlüğünü korurken, uzunluktaki değişikliklere uyum sağlayabilen hareketli grafikler oluşturun. Arttırılmış editoryal esneklik için tasarımlarınızı Motion Graphics şablonları olarak dışa aktarın.

Lumetri Color ile seçici renk sınıflandırması
Seçici renk düzeltmesi için yenilikçi yeni Lumetri Color araçlarıyla eğri ayarlamalarından yola çıkarak tahmin yapınız. Her eğrinin, eşleştirilen değerlere sahip iki ekseni vardır ve renkleri hassas bir şekilde hassas bir şekilde ayarlamak kolaylaşır.

Ekran renk yönetimi
After Effects'ten Premiere Pro'ya ve rec709, rec202 ve P3 ekranlarından doğru renk sunumları elde edin ve iş akışınızda renk doğruluğunu koruyun.
Premiere Pro ile Geliştirilmiş Motion Graphics şablonları dosya değişimi

Dinamik, veriye dayalı şablonlar oluşturmak için Premiere Pro'da CSV ve TSV elektronik tablo verilerine erişin, değiştirin veya değiştirin. Grup kontrolleri sayesinde, Motion Graphics şablonlarınızda düzenlenebilir özellikleri kolayca bulabilirsiniz. Editörlerin yazı tiplerini değiştirmesine izin vermek için yazı tipi ayarlarının kilidini açın.

After Effects için Native Mocha AE eklentisi
GPU hızlandırmalı Mocha AE eklentisi ile hızlı, hassas, hassas düzlemsel izleme elde edin. Basitleştirilmiş bir arayüzle güncellenir, retina / yüksek DPI desteği içerir ve After Effects'in içinde doğal olarak çalışır.

VR 180'de oluşturun, kulaklıkta önizleme yapın
180 VR desteği ile sürükleyici videoya atlayın. VR efektleri ekleyin ve dönüşümlü olarak 180 ve 360 ​​malzemeyle çalışın. Bitmiş videoları YouTube'da veya diğer platformlarda Google VR 180 formatında yayınlayın. Yeni bir Tiyatro Modu seçeneği, başa takılı ekranda (HMD) doğrusal bir içeriği önizlemenize olanak tanır.

Performans ve GPU optimizasyonları
Yeni GPU ve performans optimizasyon efektleri Dolgu, Eğriler, Pozlama, Gürültü, Triton, Set Matı ve Renk Dengesini içerir. Dalga Çözgü efekti artık çok iş parçacıklı ve çok sayıda işlemci çekirdeği kullanılarak 2-3 kat daha hızlı hale geliyor. En yeni MacOS'ta daha hızlı H.264 ve HEVC kod çözme deneyimini yaşayın.

Master Özellikleri iyileştirmeleri
Ana Özellikler, artık Daralt Dönüşümler, Zaman Kaybı, ses efektleri, hareket bulanıklığı, maske ve şekil yolu ifadeleri, 3D kameralar ve ışıklar için daha gelişmiş iş akışları sağlar.

Panel Öğrenin
Etkiler başladıktan sonra mı? Yeni Öğrenim paneli, kompozisyonunuzu hızlı bir şekilde oluşturmaya başlamak için sizi etkileşimli eğiticilerle Zaman Çizelgesi'ne ve denetimlere tanıtır.

Animate ve XD ile daha sıkı entegrasyon
Animate .fla dosyalarını katmanlı kompozisyonlar olarak doğrudan After Effects'e içe aktarın. Gelişmiş animasyon eklemek veya bunları hareketli grafik projelerinize oluşturmak için XD tasarımlarınızı After Effects'e yüksek sadakatle gönderin.

Ekip Projeleri için grup davetleri
Daha etkili iletişim için, adresleri yazmadan grup ve ekip üyelerini kurumsal adres defterinizden davet edin.

Biçim desteği geliştirmeleri
En son destekle Panasonic, RED ve Sony kamera formatlarından daha iyi performans elde edin.

Creative Cloud Library iyileştirmeleri
After Effects kompozisyonlarınıza hızlı bir şekilde erişmek için Illustrator veya Photoshop dosyaları gibi varlıkları sürükleyip sürükleyip CC Libraries panelinize bırakın. Kütüphanelerinizi ve varlıklarınızı ekip üyeleriyle paylaşın veya bunları dışarı aktarıp projenizle birlikte saklayın.

Ve çok daha fazlası
Ayrıca, GPU ile hızlandırılmış efektleri bulmanın, komut dosyalarını yüklemenin ve hızlı bir şekilde ifadeleri etkinleştirmenin veya devre dışı bırakmanın daha kolay yollarını içerir.

Sistem gereksinimleri:
- İşlemci: 64 bit destekli çok çekirdekli Intel işlemci
- İşletim sistemi: Microsoft Windows 10 (64 bit) sürüm 1703 (Yaratıcılar Güncelleme) ve daha sonra
- RAM: En az 8 GB (16 GB önerilir)
- 4 GB GPU VRAM
-Hard disk alanı
- 5GB kullanılabilir sabit disk alanı; Yükleme sırasında ilave boş alan gerekir (çıkarılabilir flash depolama aygıtlarına yüklenemez)
- Disk önbelleği için ek disk alanı (10 GB önerilir)
- Monitör çözünürlüğü 1280x1080 veya daha büyük ekran çözünürlüğü

Adobe After Effects CC, aşağıdaki dillerde kullanılabilir:
- Almança, İngilizce, İspanyolça, Fransısça, İtalyança, Portekizçe (Brezilya), Rusça, Türkçe, 日本語Make a big scene bigger. Create cinematic movie titles, intros, and transitions. Start a fire or make it rain. Animate a logo or character. With After Effects CC, the industry-standard motion graphics and visual effects software, you can take any idea and make it move.
There’s nothing you can’t create with After Effects.
Animators, designers, and compositors use After Effects to create motion graphics and visual effects for film, TV, video, and the web.

Roll credits. Spin words. Twirl titles.
Create animated titles, credits, and lower thirds. Start from scratch or with one of the animation presets available right inside the app. From spin to swipe to slide — there are countless ways to make your text move with After Effects.

Explosive effects. Mind-blowing results.
Combine videos and images to send a UFO across the sky, blur out a logo, or create an explosion — the possibilities are endless. And there are hundreds of effects to get just the look you want, from adding fog to changing colors to making it snow.

Get animated.
Set anything in motion—from logos to shapes to cartoons—with keyframes or expressions. Or use presets to kick-off your designs and get unique results.

Plays well with others.
After Effects works seamlessly with other Adobe apps. Create comps and immediately see how they look in Premiere Pro CC with Adobe Dynamic Link. Import work from Photoshop CC, Illustrator CC, Character Animator CC, Adobe XD CC, and Animate CC. Use Team Projects to collaborate with editors no matter where they’re located. And After Effects is integrated with 300+ software and hardware partners.

What's New in After Effects CC 2019:

Advanced puppet tools for mesh sculpting
New Advanced and Bend pins let you precisely twist, bend, curve, and scale animations.

Native 3D Depth passes
Generate a depth pass with the After Effects Classic 3D or INEMA 4D renderer. Composite objects quickly and easily in 3D space. Apply depth effects such as Depth of Field, Fog 3D, and Depth Matte so elements look natural or use depth data to simulate 3D looks.

Easier and faster expressions
A new javascript expression engine supercharges your animation workflow and processes expressions up to 6 times faster. Write expressions with a new editor that makes creating expressions more accessible.

Responsive Design — Time
Create motion graphics that can adapt to changes in length while preserving the integrity of protected keyframes. Export your designs as Motion Graphics templates for increased editorial flexibility.

Selective color grading with Lumetri Color
Take the guesswork out of curve adjustments with innovative new Lumetri Color tools for selective color correction. Each curve has two axes with paired values, making it easy to fine-tune colors accurately.

Display color management
Get accurate color representations and maintain color fidelity across your workflow, from After Effects to Premiere Pro and on rec709, rec202, and P3 displays.
Improved Motion Graphics templates file exchange with Premiere Pro

Access, modify, or replace CSV and TSV spreadsheet data in Premiere Pro to create dynamic, data-driven templates. Group controls so it’s easy to find editable properties in your Motion Graphics templates. Unlock font settings to let editors change fonts.

Native Mocha AE plug-in for After Effects
Get fast, accurate, precision planar tracking with the GPU-accelerated Mocha AE plug-in. It’s updated with a simplified interface, includes retina/high DPI support, and works natively inside After Effects.

Create in VR 180, preview in headset
Jump into immersive video with support for 180 VR. Add VR effects and work with 180 and 360 material interchangeably. Publish finished videos in the Google VR 180 format on YouTube or other platforms. A new Theater Mode option allows you to preview rectilinear content in a head-mounted display (HMD).

Performance and GPU optimizations
New GPU- and performance-optimizing effects include Fill, Curves, Exposure, Noise, Tritone, Set Matte and Color Balance. The Wave Warp effect is now multithreaded and renders 2-3x faster by using multiple CPU cores. Experience faster H.264 and HEVC decoding on the latest macOS.

Master Properties refinements
Master Properties now enable more advanced workflows with support for Collapse Transformations, Time Remap, audio effects, motion blur, mask and shape path expressions, 3D cameras and lights.

Learn Panel
After Effects beginner? The new Learn panel introduces you to the Timeline and controls via interactive tutorials to start you creating your composition quickly.

Tighter integration with Animate and XD
Import Animate .fla files as layered compositions directly into After Effects. Send your XD designs to After Effects with high fidelity to add advanced animation or build them into your motion graphics projects.

Group invites for Team Projects
Invite groups and team members from your enterprise address book — without typing in addresses — for more efficient communications.

Format support improvements
Get better performance from Panasonic, RED, and Sony camera formats with the latest support.

Creative Cloud Library improvements
Drag and drop assets such as Illustrator or Photoshop files into your CC Libraries panel to quickly access your After Effects compositions. Share your Libraries and assets with team members or export and store them with your project.

And so much more
Also includes easier ways to find GPU-accelerated effects, install scripts, and quickly enable or disable expressions.

System Requirements:
- Processor: Multicore Intel processor with 64-bit support
- Operating system: Microsoft Windows 10 (64 bit) versions 1703 (Creators Update) and later
- RAM: 8 GB minimum (16 GB recommended)
- 4 GB of GPU VRAM
-Hard disk space
- 5GB of available hard-disk space; additional free space required during installation (cannot install on removable flash storage devices)
- Additional disk space for disk cache (10GB recommended)
- Monitor resolution 1280x1080 or greater display resolution

Adobe After Effects CC is available in the following languages:
- Deutsch, English, Español, Français, Italiano, Português (Brasil), Русский, 日本語, 한국어


Adobe After Effects CC 2019 v16.0.0.235 Türkçe Full

Adobe After Effects CC 2019 v16.0.0.235 Türkçe Full


Adobe After Effects CC 2019 v16.0.0.235 Türkçe Full
FULL TEK PARTLI LİNKLER


Dosya Türü : .rarDosya Boyutu : 2.1 GB

Adobe After Effects CC 2019 v16.0.0.235 Türkçe Full
Adobe After Effects CC 2019 v16.0.0.235 Türkçe Full
Adobe After Effects CC 2019 v16.0.0.235 Türkçe Full
BrtFix Özel Üyelik
CBox BBCode:
[B] [color=crimson] [Büyük][[/Büyük] Forum Konusu [Büyük]][/Büyük] [/color] [CENTER] ;brtfixlogo [br] [Büyük] [color=#000000] 👉 [/color] [url=https://brtfix.com/programlar/genel-programlar/5928-adobe-after-effects-cc-2019-v1600235-turkce-full.html] [yeşil] [color=#FFFF00] Adobe After Effects CC 2019 v16.0.0.235 Türkçe Full [/color] [/yeşil] [/url] [color=#000000] 👈 [/color] [/Büyük] [/B] [/CENTER]
LÜTFEN YORUM ATARAK FİLM, DİZİ, OYUN İSTEĞİNDE BULUNMAYINIZ.

Yapılan yorumlar yönetici tarafından onaylandıkdan sonra yayınlanacaktır.

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Özel Mesaj Sistemi v3.25

Sohbet Listesi