» » » Adobe Character Animator CC 2019 v2.0 x64 Türkçe Full

Paylaş Adobe Character Animator CC 2019 v2.0 x64 Türkçe Full

BrtFix Özel Üyelik
Adobe Character Animator CC 2019 v2.0 x64 Türkçe Full


Hayatı taklit eden sanat yap. Bir 2D karakter oluşturun ve onu canlı hale getirin. Karakter animatörü CC yüz hareketlerinizi kopyalar, böylece karakterleriniz gerçekçi ve tepki verir.

Kafa çevirme, çene bırakan animasyonlar.
Canlı yayınlar, öğrenci projeleri ve çizgi filmler için 2D animasyonlar oluşturun. Ya da sadece sosyal medyadaki arkadaşlarını vay.

Bir karakterle başla.
Illustrator veya Photoshop'ta karakterinizi sıfırdan oluşturun veya karakter animatöründe halihazırda mevcut olan kuklalardan biriyle başlayın.

Bacaklar - ve kolları ve başları ile animasyonlar.
Karakterinizi hareket ettirmek çok fazla iş gerektirmez. Klavyeniz veya MIDI cihazınızla sallayarak gibi hareketler kontrol edin. Hareketler, düğmeler, kaydırıcılar veya düğmeler olarak hatırlanabilir, böylece hatırlanması kolay anahtar komutlardan daha kolaydır. Ve el animasyonlu bir görünüm için yüz pozları arasındaki geçişleri düzeltebilirsiniz.

En iyi yüzünü öne koy.
Karakter animatörü yüz ifadelerinizi - yükseltilmiş kaşlardan hareketli dudaklara - gerçek zamanlı olarak izler ve web kameranızı ve mikrofonunuzu kullanarak hareketlerinizi ve sesinizi kaydeder. Yani şaşırmış, mutlu veya kızgın görünüyorsanız, karakteriniz de öyle.

Şov zamanı.
Karakterini dünyaya gönder. Facebook ya da televizyonda yaşa. Arkadaşlarınızı sosyal medyada eğlendirin. Veya Adobe Premiere Pro CC veya After Effects CC'ye film veya çizgi film gibi daha büyük projelere dahil etmek için gönderin.

Yeni Tetikleyiciler paneli
Tüm tetikleyicilere tek bir yerden erişin ve karakterleri kolay ve sezgisel bir şekilde taşıyın.


Make art that imitates life. Create a 2D character and make it come alive. Character Animator CC copies your facial movements so your characters act — and react — realistically.

Head-turning, jaw-dropping animations.
Create 2D animations for live broadcasts, student projects, and cartoons. Or just wow your friends on social media.

Start with a character.
Build your character from scratch in Illustrator or Photoshop — or start with one of the puppets already available in Character Animator.

Animations with legs — and arms and heads.
Getting your character to move doesn’t take a lot of work. Control gestures like waving with your keyboard or MIDI device. Movements can be saved as buttons, sliders, or knobs so they’re easier to remember than key commands. And you can smooth transitions between facial poses for a hand-animated look.

Put your best face forward.
Character Animator tracks your facial expressions — from raised eyebrows to moving lips — in real time and records your motion and voice using your webcam and microphone. So when you look surprised, happy, or angry, your character does, too.

It’s showtime.
Send your character out into the world. Go live on Facebook or TV. Amuse your friends on social media. Or send it to Adobe Premiere Pro CC or After Effects CC to include in bigger projects like a movie or cartoon.

New Triggers panel
Access all your triggers in one place and move characters in an easy, intuitive way.


Adobe Character Animator CC 2019 v2.0 x64 Türkçe Full


Adobe Character Animator CC 2019 v2.0 x64 Türkçe Full


Adobe Character Animator CC 2019 v2.0 x64 Türkçe
FULL TEK PARTLI LİNKLER


Dosya Türü : .rarDosya Boyutu : 1.1 GB

Adobe Character Animator CC 2019 v2.0 x64 Türkçe Full
Adobe Character Animator CC 2019 v2.0 x64 Türkçe Full
Adobe Character Animator CC 2019 v2.0 x64 Türkçe Full
BrtFix Özel Üyelik
CBox BBCode:
[B] [color=crimson] [Büyük][[/Büyük] Forum Konusu [Büyük]][/Büyük] [/color] [CENTER] ;brtfixlogo [br] [Büyük] [color=#000000] 👉 [/color] [url=https://brtfix.com/programlar/genel-programlar/5935-adobe-character-animator-cc-2019-v20-x64-turkce-full.html] [yeşil] [color=#FFFF00] Adobe Character Animator CC 2019 v2.0 x64 Türkçe Full [/color] [/yeşil] [/url] [color=#000000] 👈 [/color] [/Büyük] [/B] [/CENTER]
LÜTFEN YORUM ATARAK FİLM, DİZİ, OYUN İSTEĞİNDE BULUNMAYINIZ.

Yapılan yorumlar yönetici tarafından onaylandıkdan sonra yayınlanacaktır.

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Özel Mesaj Sistemi v3.25

Sohbet Listesi