» » » Adobe RoboHelp 2019.0.2 x64 Türkçe Full

Paylaş Adobe RoboHelp 2019.0.2 x64 Türkçe Full

BrtFix Özel Üyelik
Adobe RoboHelp 2019.0.2 x64 Türkçe Full


Adobe RoboHelp 2019 sürümü, mobil cihazlar, biçimler ve platformlar arasında ilgi çekici yardım ve politika içeriği sunmanızı sağlar. İçeriği mobil uygulamalar olarak veya HTML5, EPUB 3, KF8 ve MOBI olarak yayınlayın. Dinamik içerik filtreleriyle kullanıcıların alakalı içeriği daha hızlı bulmalarına yardımcı olun. Bir şerit UI ile daha verimli çalışın. Adobe RoboHelp 2019, kişiselleştirilmiş yardım deneyimlerini kolayca oluşturmanıza olanak tanır. Geliştirilmiş DUCC çıktısı oluşturmak için yeni dinamik içerik filtrelerini kullanın, filtrelenen içeriğin nasıl görüneceğini görün ve kullanıcıların alakalı içeriği daha hızlı bulmalarına yardımcı olun. Adobe RoboHelp 2019, herhangi bir cihaz için içerik oluşturmanızı ve sunmanızı sağlar. Birkaç geliştirme verimliliği ile daha fazlasını yapın. En iyi sınıf arama ile gelecek nesil Duyarlı HTML5 düzenleri oluşturun. İçerik merkezli mobil uygulamalar oluşturun.
Adobe RoboHelp 2019 Özellikleri:
Reimagine içerik oluşturma
YENİ! Yeniden yapılandırılmış kullanıcı arayüzü. Çalışma alanınızı daha hafif ve daha hızlı hale getiren web tabanlı teknolojilerle verimliliği artırın.
YENİ! HTML5 ve CSS3 yazma desteği. Kutudan çıkmış HTML5 ve CSS3 yazma desteğiyle son derece etkileyici içerik deneyimleri oluşturun. Videoları, sesleri, resimleri, metin efektlerini ve diğer öğeleri kolayca ekleyin.
YENİ! Ölçeklendirilebilir Vektör Grafikleriyle içeriği zenginleştirin. Şimdi, mobil, web'de süper keskin görünen ve SVG desteğiyle yazdırılan harika görünümlü görseller alın ve kullanın.
YENİ! Gelişmiş Nesne Özellikleri iletişim kutusu. Nesne özelliklerini, her değişiklikle gerçek zamanlı olarak dönüştüklerinden, optimum doğruluk ve benzeri görülmemiş kolaylık ile ayarlayın.
YENİ! Birden çok görünüm arasında geçiş yapın. Yazar, kod ve önizleme görünümleri arasında geçiş yaparak hızlı bir şekilde içerik çıktınızın veya HTML'inizin bir önizlemesini görün.
YENİ! Global stil yönetimi kontrolü. Yazım görünümündeki tüm satır içi stilleri, genel bir tercih olarak merkezi bir kontrol yoluyla açıp kapatabilirsiniz.
YENİ! Stil yansıtma. Biçimlendirmeyi kolayca kopyalayın ve konu veya içeriğin herhangi bir yerinde metne satır içi veya CSS tabanlı stili uygulayın.
GELİŞTİRİLMİŞ! Koşullu içerik kullanımı. Kurallar kolayca oluşturun ve yeni koşullu metin panelini kullanarak bunları bir konuya, paragrafa veya kelimeye uygulayın. Şimdi koşulların ön planını ve arka plan renklerini belirtin ve bunları yönetmeyi kolaylaştırın.
GELİŞTİRİLMİŞ! Temiz proje yapısı. Varlıkları daha temiz ve daha organize bir proje ve çıktı yapısıyla kolayca bulun.
GELİŞTİRİLMİŞ! Güçlü proje yönetimi Yeni Proje Yöneticisi ile projelerin içindeki ve projelerdeki varlıkları kolayca düzenleyin ve kullanın.
GELİŞTİRİLMİŞ! Gerçek zamanlı CSS editörü. Güçlü bir CSS editörü ile çarpıcı düzenler oluşturun. İçeriği gerçek zamanlı olarak nasıl yansıttığını görerek sezgisel olarak değişiklikler yapın.
GELİŞTİRİLMİŞ! Microsoft Word dosyalarının daha pürüzsüz bir şekilde içe aktarılması. Görüntü ve stilleri optimize ederek Microsoft Word dosyalarını kolayca RoboHelp'e aktarın.

Herhangi bir cihaz, format veya platform. Sınırsız yayınlamayı keşfedin.
GELİŞTİRİLMİŞ! Tamamen yeni bir cilt editörü. Güçlü ve kullanımı kolay bir cilt editörü ile şablonlara benzersiz bir görünüm ve his verin. Tüm yeni varsayılan kaplamalar, mevcut şablonlara ferahlatıcı bir görünüm kazandırır.
GELİŞTİRİLMİŞ! Optimize edilmiş arama motoru. Yeni bir algoritma ve aranan sözcüğün vurgulanmasıyla desteklenen gelişmiş bir arama motoruyla son kullanıcılara sınıfının en iyi arama sonuçlarını sunun.
YENİ! Otomatik düzeltmeyi ara. En yakın eşleşmeyi temel alan alakalı sonuçları görüntülemek için bulanık mantığı kullanarak yanlış arama sorgularının otomatik olarak tanımlanmasıyla son kullanıcı arama deneyimini geliştirin.
Çok formatlı yayıncılık. Duyarlı HTML5, PDF, Microsoft Yardım (CHM), Web Yardımı, Mobil Uygulama ve daha fazlası - İçeriği çok çeşitli popüler çıktı biçimlerinde yayınlayın.
Yeni nesil Duyarlı HTML5 düzenleri. Sezgisel gezinme ve sınıfında en iyi arama sağlayan yeni çerçevesiz Duyarlı HTML5 düzenleriyle kişiselleştirilmiş içerik deneyimleri sunun. Sözlük ve TOC gibi widget'ları kolayca gösterin veya gizleyin.
Daha geniş içerik erişilebilirliği. Kullanıcılarınızın özel gereksinimlerini karşılamak için içerik sunun. Kısım 508 uyumlu HTML5 düzenleri, tüm kullanıcılar tarafından erişilebilen içerikler oluşturmanızı sağlar.
Optimize edilmiş HTML5 çıkışı. Yükleme süresinde% 50'lik bir azalma, konu başına yaklaşık 20 KB'lik bir dosya boyutu tasarrufu ve daha hızlı, daha duyarlı HTML5 çıktısı olan sayfalar arasında daha yumuşak geçişler yaşayın.
Dinamik İçerik Filtreleri. Dinamik İçerik Filtreleriyle daha alakalı ve yüksek oranda kişiselleştirilmiş içerik deneyimleri sunun.
Küçük resim ekleme yeteneği. Resimleri tıklayıp, mobil cihazlarda içerik oluşturmayı ve görüntülemeyi daha kolay hale getiren küçük resimler olarak yayınlayın ve görüntüleyin.
Mobil Uygulama oluşturmayı tek tıklat. Tek bir tıklama ile iOS ve Android için kolayca içerik merkezli mobil uygulamalar oluşturun.
Duyarlı HTML5 düzenlerindeki favoriler. Kullanıcılara konuları, sık kullanılan içeriklerin yerini belirlemek için zaman ve çaba harcayarak, Duyarlı HTML5 düzenlerinde favoriler olarak işaretleme seçeneği sunun.

Daha akıllı ve daha hızlı işbirliği yapmak için sonsuz olanaklar
YENİ! Git desteği. Ekip üyelerini, her boyuttaki projelerde hız ve verimlilikle işbirliği yapma becerisiyle güçlendirin.
YENİ! SharePoint Çevrimiçi desteği. Herkesin aynı sayfada paylaştığından emin olun;


Adobe RoboHelp 2019 release empowers you to deliver engaging help and policy content across mobile devices, formats, and platforms. Publish content as mobile apps, or in HTML5, EPUB 3, KF8, and MOBI. Help users find relevant content faster with dynamic content filters. Work more productively with a ribbon UI. Adobe RoboHelp 2019 allows you easily create personalized help experiences. Use new dynamic content filters to generate enhanced DUCC output, see how filtered content will look, and help users find relevant content faster. Adobe RoboHelp 2019 lets you create and deliver content for any device. Do more with several authoring productivity enhancements. Create next-generation Responsive HTML5 layouts with best-in class search. Generate content-centric mobile apps.
Adobe RoboHelp 2019 Features:
Reimagine content creation
NEW! Reimagined user interface. Boost productivity with web-based technologies that make your workspace lighter and faster.
NEW! HTML5 and CSS3 authoring support. Create highly immersive content experiences with out-of-the-box HTML5 and CSS3 authoring support. Easily add videos, audio, images, text effects and other elements.
NEW! Enrich content with Scalable Vector Graphics. Now import and use great-looking visuals that look super sharp across mobile, web and print with SVG support.
NEW! Enhanced Object Properties dialog. Adjust object properties with optimal accuracy and unprecedented ease as they transform in real time with every change.
NEW! Switch between multiple views. Quickly see a preview of your content output or its HTML by switching between author, code and preview views.
NEW! Global style management control. Quickly switch all inline styles in the authoring view on or off via a central control as a global preference.
NEW! Style mirroring. Easily copy formatting and apply the inline or CSS based style to text anywhere else in the topic or its content.
ENHANCED! Conditional content usage. Easily create rules and apply them to a topic, paragraph or word using the new conditional text panel. Now specify the foreground and background colors of conditions, making them easier to manage.
ENHANCED! Cleaner project structure. Easily locate assets with a cleaner and more organized project and output structure.
ENHANCED! Powerful project management. Easily organize and use assets within and across projects with the new Project Manager.
ENHANCED! Real-time CSS editor. Create stunning layouts with a powerful CSS editor. Intuitively make changes by seeing how it reflects on the content in real-time.
ENHANCED! Smoother import of Microsoft Word files. Easily import Microsoft Word files into RoboHelp with optimized handling of images and styles.

Any device, format or platform. Discover limitless publishing.
ENHANCED! All-new skin editor. Give templates a unique look and feel with the powerful and easy-to-use skin editor. All-new default skins give existing templates a refreshing look.
ENHANCED! Optimized search engine. Deliver best-in-class search results to end users with an enhanced search engine powered by a new algorithm and highlighting of the searched word.
NEW! Search autocorrect. Enhance the end user search experience with automatic identification of mistyped search queries using fuzzy logic to display relevant results based on the closest match.
Multiformat publishing. Instantly publish content to a wide range of popular output formats – Responsive HTML5, PDF, Microsoft Help (CHM), WebHelp, Mobile App and more.
Next-generation Responsive HTML5 layouts. Deliver personalized content experiences with new frameless Responsive HTML5 layouts that provide intuitive navigation and best-in-class search. Easily show or hide widgets such as glossary and TOC.
Greater content accessibility. Deliver content to accommodate your users’ special needs. The Section 508 compliant HTML5 layouts let you create content that is accessible to all users.
Optimized HTML5 output. Experience as much as a 50% reduction in loading time, a file size savings of about 20KB per topic, and smoother transitions between pages with faster, more responsive HTML5 output.
Dynamic Content Filters. Deliver more relevant and highly personalized content experiences with Dynamic Content Filters.
Ability to add thumbnails. Publish and view images as thumbnails that expand on clicking, making it easier to render and view content on mobile devices.
Single-click Mobile App generation. Easily generate content-centric mobile apps for iOS and Android with one click.
Favorites in Responsive HTML5 layouts. Provide users the option to mark topics as favorites in Responsive HTML5 layouts, saving them time and effort to locate frequently used content.

Infinite possibilities to collaborate smarter and faster
NEW! Git support. Empower team members with the ability to collaborate on projects of any size with speed and efficiency.
NEW! SharePoint Online support. Ensure everyone stays on the same page by enabling sharing and collaboration across your organization with SharePoint Online.
NEW! Connect with any source control. Work with any source control by building customizations using a new plug-and-play architecture.


Adobe RoboHelp 2019.0.2 x64 Türkçe Full


Adobe RoboHelp 2019.0.2 x64 Türkçe Full


Adobe RoboHelp 2019.0.2 x64 Türkçe
FULL TEK PARTLI LİNKLER


Dosya Türü : .rarDosya Boyutu : 1.0 GB

Adobe RoboHelp 2019.0.2 x64 Türkçe Full
Adobe RoboHelp 2019.0.2 x64 Türkçe Full
Adobe RoboHelp 2019.0.2 x64 Türkçe Full
BrtFix Özel Üyelik
CBox BBCode:
[B] [color=crimson] [Büyük][[/Büyük] Forum Konusu [Büyük]][/Büyük] [/color] [CENTER] ;brtfixlogo [br] [Büyük] [color=#000000] 👉 [/color] [url=https://brtfix.com/programlar/genel-programlar/5936-adobe-robohelp-201902-x64-turkce-full.html] [yeşil] [color=#FFFF00] Adobe RoboHelp 2019.0.2 x64 Türkçe Full [/color] [/yeşil] [/url] [color=#000000] 👈 [/color] [/Büyük] [/B] [/CENTER]
LÜTFEN YORUM ATARAK FİLM, DİZİ, OYUN İSTEĞİNDE BULUNMAYINIZ.

Yapılan yorumlar yönetici tarafından onaylandıkdan sonra yayınlanacaktır.

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

Özel Mesajlar