» » » Adobe Bridge CC 2018 v8.0.0.262 x64 Full

Paylaş Adobe Bridge CC 2018 v8.0.0.262 x64 Full

BrtFix Özel Üyelik
Adobe Bridge CC 2018 v8.0.0.262 x64 Full


Medya dosyaları sabit sürücüye dağılmışsa, bir bilgisayara depolanan tüm videoları, şarkıları ve fotoğrafları izlemek göz korkutucu bir iş olabilir, bu nedenle bunları düzenlemenize yardımcı olabilecek merkezi bir yönetim çözümü memnuniyetle karşılıyor. Bu yazılım aynı zamanda bazı temel düzenleme komutlarını sağlayabiliyor ise, daha çok takdir edilecektir.

Bulabileceğiniz en hafif paketlerden biri olmasa da böyle bir araç Adobe Bridge'tir. Bu gerçekten iyi görünen ve daha az tecrübeli kullanıcılar için bile çalışacak kadar kolay olan tam kapsamlı bir kataloglama ve medya yönetimi programıdır.

Bu yardımcı program tarafından sunulan çoklu görüntüleme modları, gizli dosyaları da tanımlamanıza ve çeşitli şekillerde sıralamanıza yardımcı olabilir. Adobe Bridge tarafından tanınan her öğe için, etiketler eklemek ve bir derecelendirme atamak mümkündür, böylece büyük bir koleksiyonda belirli bir dosyayı bulmak daha kolay olur.

Adobe Bridge ile meta verileri işlemek için birkaç yol bulursunuz ve çalışmalarınızı daha da kolaylaştırmak için şablonlar oluşturmak mümkündür. Bir dizi seçili resim veya videoyu toplu adla yeniden adlandırma gibi işlemler desteklenir, böylece kişisel kataloğunuzdaki multimedya öğelerini tamamen kontrol edebilirsiniz.

Son derece özelleştirilebilir arabirim, hangi çalışma alanının görüntüleneceğini ve hangisinin bir kenara bırakılacağını seçmenize olanak tanır. Bu, dağınıklığı önlemek ve yalnızca bir dizi dosya veya koleksiyon ayarlamak için gerekli olan pencereleri korumak gerçekten kolay olduğu anlamına gelir.

Bridge'in diğer Adobe ürünlerine sorunsuz bir şekilde entegre olabilmesi beklenebilir, ancak bu sadece görüntü işleme için Camera Raw eklenmesi gibi yazılımın değerini artırıyor. Genel olarak, kesinlikle kendi türünün en güçlü araçlarından biridir, ancak büyük boyut ve yüksek sistem kaynak kullanımı, bazı kullanıcıları daha hafif ve daha az talep eden uygulamalara yönlendirebilir.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ
 • Windows 7 SP1 64-bit / 8 64-bit / 10 64-bit
 • Intel Core 2 Duo veya AMD Athlon 64 işlemci; 2 GHz veya daha hızlı işlemci
 • 2 GB RAM (8 GB önerilir)
 • 32-bit kurulum için 2 GB boş hard disk alanı; 64-bit kurulum için 2,1 GB boş sabit disk alanı; ayrıca yükleme sırasında ek boş alan gerekiyor (çıkarılabilir flaş depolama aygıtlarına yükleyemezsiniz)
 • 16 bit renk ve 512 MB VRAM ile 1024x768 ekran (1280x800 önerilir) ekran (1 GB önerilir)
 • OpenGL 2.0 özellikli sistem
 • Gerekli yazılım etkinleştirme, aboneliklerin geçerliliği ve çevrimiçi servislere erişim için İnternet bağlantısı ve kaydı gereklidir  Keeping track of all the videos, songs and photos stored onto a computer can be a daunting task if the media files are scattered all over the hard drive, so a centralized management solution that can help organize them is welcomed. If that software is also able to provide some basic editing commands, the more appreciated it will be.

  One such tool, even though is not among the lightest packages you can find, is Adobe Bridge. This is indeed a full-scale cataloging and media management program that looks good and is easy enough to operate even for less experienced users.

  The multiple viewing modes offered by this utility can help you identify the hidden files as well and sort them in a numerous ways. For each item that is recognized by Adobe Bridge it is possible to add labels and assign a rating so that it will be more easy to find a certain file from a huge collection.

  With Adobe Bridge you get several ways of handling metadata and it is possible to create templates to ease your work even more. Operations like batch renaming a set of selected pictures or videos are supported, so you can fully control the multimedia items included in your personal catalog.

  The highly customizable interface will enable you to choose which type of workspace is displayed and which are left aside. This means that it is really easy to avoid clutter and keep only the windows that are necessary for organizing a set of files or collections.

  The fact that Bridge is able to integrate seamlessly with other Adobe products is to be expected, but this only increases the value of the software, just like the addition of Camera Raw for image processing. Overall, it is certainly one of the powerful tools of its kind, but the sheer size and the high system resource usage may turn some users to more lighter and less demanding applications.


  SYSTEM REQUIREMENTS
 • Windows 7 SP1 64-bit / 8 64-bit / 10 64-bit
 • Intel Core 2 Duo or AMD Athlon 64 processor; 2 GHz or faster processor
 • 2 GB of RAM (8 GB recommended)
 • 2 GB of available hard-disk space for 32-bit installation; 2.1 GB of available hard-disk space for 64-bit installation; plus additional free space required during installation (cannot install on removable flash storage devices)
 • 1024x768 display (1280x800 recommended) display with 16-bit color and 512 MB of VRAM (1 GB recommended)
 • OpenGL 2.0–capable system
 • Internet connection and registration are necessary for required software activation, validation of subscriptions, and access to online services


  Adobe Bridge CC 2018 v8.0.0.262 x64 Full  Adobe Bridge CC 2018 v8.0.0.262 x64 Full


  Adobe Bridge CC 2018 v8.0.0.262 x64 Full
  FULL TEK PARTLI LİNKLER


  Dosya Türü : .isoDosya Boyutu : 1.2 GB

  Adobe Bridge CC 2018 v8.0.0.262 x64 FullAdobe Bridge CC 2018 v8.0.0.262 x64 FullAdobe Bridge CC 2018 v8.0.0.262 x64 Full
  BrtFix Özel Üyelik
 • CBox BBCode:
  [B] [color=crimson] [Büyük][[/Büyük] Forum Konusu [Büyük]][/Büyük] [/color] [CENTER] ;brtfixlogo [br] [Büyük] [color=#000000] 👉 [/color] [url=https://brtfix.com/programlar/grafik-ve-resim-programlari/4542-adobe-bridge-cc-2018-v800262-x64-full.html] [yeşil] [color=#FFFF00] Adobe Bridge CC 2018 v8.0.0.262 x64 Full [/color] [/yeşil] [/url] [color=#000000] 👈 [/color] [/Büyük] [/B] [/CENTER]
  LÜTFEN YORUM ATARAK FİLM, DİZİ, OYUN İSTEĞİNDE BULUNMAYINIZ.

  Yapılan yorumlar yönetici tarafından onaylandıkdan sonra yayınlanacaktır.

  BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.

  Özel Mesajlar

  Yazışmalarınız